Alex de Souza Süper Lig’e dönüyor! Anlaşma tamam, tarih belli oldu

Adı Beşiktaş ile anılan Sergen Yalçın’ın Antalyaspor ile yola devam etmeme kararı sonrasında gelecek sezona yönelik teknik direktör arayışlarına başlayan Antalyaspor, Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza ile anlaştı.

Ahmet Geven’in haberine göre; Alex de Souza Antalyaspor’un yeni hocası olacak. Önümüzdeki hafta resmi açıklama yapılacak

Son olarak Brezilya Serie B takımlarından Avai’yi çalıştıran ancak ilk A takım çalıştırma deneyimi hayal kırıklığıyla sonuçlanan 45 yaşındaki Alex’in Antalya’ya geldiği ve iki aydan bu yana süren görüşmelerin olumlu sonuçlandığı belirtildi.

SERGEN YALÇIN’A ISLIKLA TEPKİ GÖSTERDİLER
Antalyaspor taraftarı sene sonunda takımda devam etmeyecek Sergen Yalçın’a plaket verirken ıslıklarla tepki verdi.

‘EN AZINDAN İYİ BİR FİNAL YAPALIM DEDİK’
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, güzel bir maç olduğunu belirterek, “Hedefsiz olan iki takımın oynamasına rağmen seyir zevki seyir zevki veren, pozisyonlu, mücadele gücü yüksek kazanmak isteyen iki tane takım güzel bir oyun oynadılar. Bizim için önemli tarafı son iç saha maçımızı oynadık. Bugün kazanmak istiyorduk. Yani en azından iyi bir final yapıp kapatalım dedik. O açıdan bizim için çok değerli bir müsabakaydı, kazanmak ayrı bir sevinç oluşturdu. Hepimiz de mutlu olduk” diye konuştu.

‘SON MAÇI DA TAMAMLAYAIP VEDA EDECEĞİZ’
Antalyaspor’da son bir müsabakasının kaldığını belirten Yalçın, “Tamamlayıp veda edeceğiz. Başkanımız Sinan Boztepe’ye çok teşekkür ediyorum. Maçtan önce bana bir ekibimiz hepsine plaket verdiler. Bizi onurlandırdılar. Çok uzun süre çalışmamıza rağmen bizim için gurur kaynağı oldu. Plaketle bize uğurlamaları. Kendisine ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum bu düşünceler dolayı umarım. Antalyaspor yeni bir yapılanmayla yeni bir hoca ile önümüzdeki sezon iyi bir kadro ile birlikte seyir zevki veren seyredilecek takım görüntüsü çizer” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir